Ruční mytí vozidel

RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL

slider_02
image_06

Ruční mytí aut

Provádíme ruční mytí karoserie, které je mnohonásobně šetrnější k laku Vašeho vozu, oproti průjezdu kartáčovou myčkou. U nás nehrozí poškrábání laku vozidla a navíc ruční mytí u nás stojí stejně jako běžný mycí program v katráčové myčce. Oproti klasickému mytí v dnešních kartáčových myčkách, kdy Váš vůz vyjíždí z myčky nekvalitně umytý a po pár mycích cyklech se přestává Váš vůz lesknout a později se objevují pravidelné kruhové škrábance na laku karoserie a tím ztrácí Váš automobil na hodnotě!

??????????????????????????????????????????????????????????????????

Mytí motorové části

Po šetrném opláchnutí motorové části vodou se pomocí štětců a speciálního přípravku na mytí motorů umyjí viditelné nečistoty. Následuje sušení tlakem vzduchu a vytření rámu.
Celkový proces čištění trvá po dobu cca 30 minut. Viz ceník.

image_01-1

Bezkontaktní mytí vozidel

Bezkontaktní mytí vozidla se provádí pomocí speciálního směšovače nanese vrstva pěny, která se nechá pár minut aktivně působit. Poté se vlivem tlakové vody tato pěna spolu se špínou z karoserie odstraní. Karoserie vozidla se opláchne čistou vodou a vysušení skel a rámu dveří se provede přírodními jelenicemi. Díky tomu lak vyschne, aniž by na něm zůstaly zaschlé kapky a mapy.

Provádíme konzervaci laku karoserie tvrdým ručně nanášeným voskem , chromu, plastů a veškerých gumových dílů osobních, užitkových a 4×4 vozidel viz ceník.

Ošetření pneumatik

Zpomalte pneumatikám stárnutí, praskání povrchu a dejte jim vzhled nové pneumatiky. Ošetření kola je prováděno ručně bez pomocí strojů. Pneumatika se očistí a následně napustí přípravkem na renovaci gumových dílů.

image_03